Все для утеплення рук

Взимку всі намагаються захищати руки від сильних заморозків. Хтось наважується купити рукавички та рукавиці, хтось — рукавиці, хтось вибирає рукавиці чи рукавички… А тепер мова піде про те, звідки вони всі походять і чим один від одного відрізняються.

Безумовно, першим виникли рукавиці рукавиці. Чого, здавалося б, легше можна було створити: одягати на руки теплі рукавиці та рукавички — і ось чудовий захист від холодної погоди. Саме так і зробили свого часу. Потім хтось створив із мішечка для зручності відділення для величезного пальця, і вже з'явилися рукавиці майже вже у сучасному вигляді. Першим згадували про них на Русі приблизно в XIII столітті, але незабаром виникли вони набагато раніше.

Як вибирати рукавиці, рукавиці, рукавиці. Види, асортименти.

При виборі рукавичок або рукавиць потрібно виміряти довжину долоні від середнього пальця до зап'ястя, ширину - обхват долоні в області кісточки, і довжину середнього пальця. Важливий момент: чоловіча розмірна сітка відрізняється від жіночої. Важливо врахувати особливості тканини: наприклад, шкіряні моделі чудово тягнуться, а вироби із вовни майже не зношуються.

Види рукавичок, рукавичок і рукавиць

У інтернет-магазині Стрітвеар можна купити рукавички рукавиці наступних типів:

 • Мітенки

Рукавички без пальців – особливі переваги. А ще мітенки відмінні тим, що з ними досить зручно носити потужну прикрасу. Кільця з великими камінчиками, величезні персні – все це чудово помітно, і вони не можуть збожеволіти тримати руки в теплоту, порівнюючи з традиційними рукавичками.

 • Моделі Finger

Половина таких утеплювачів для рук утримує руки у теплоті та допоможе вам просто використовувати ваші пальчики. Гачок з петлею кріплення біля зап'ястя може краще уникати вітру дме у ваших руках і тримає температуру в рукавичках. Довгий гак з петлею ременя кріплення регулює власну герметичність на власний розсуд, коли ви носите дані рукавички.

 • Сенсорні варіанти

Новинкою є сенсорні рукавички, які набагато спрощують життя людей, активних користувачів мобільного пристрою. З ними просто і комфортно здійснювати будь-які дії на стільниковому, а ось руки будуть захищені від сильних вітрів та холоду.

Асортимент рукавичок, рукавичок та рукавиць

У нашому магазині Streetwear представлено все для утеплення рук, серед яких:

 1. Шкіряні варіанти

Перевагами шкіряних варіантів є їх зносостійкість, довговічність, надійність і вологонепроникність. До того ж, вони чудово зберігають теплоту: руки в них не мерзнуть навіть у сильний мороз. Повторюючі контури витонченої кисті рук, вони виглядають досить жіночно та стильно у будь-якому образі.

 1. Вовняні варіанти

Рукавички ніколи не вийдуть із моди, тому що вони відрізняються зручністю, стилем, практичністю, і їх ви можете носити будь-якої пори року.

Чому варто замовити Все для утеплення рук на сайті Streetwear

Якщо ви вирішите рукавички купити з каталогу інтернет-магазину Streetwear, то на вас чекають відмінні розцінки, можливість доставки товарів в будь-який напрямок та інші переваги.

Рукавички та рукавиці жіночі

Жіночі рукавички - #8042546
  -53%

  Жіночі рукавички

  158 грн.339 грн.

  Чорні рукавички - #8042533
   -34%

   Чорні рукавички

   198 грн.299 грн.

   Рукавички жіночі - #4007604
    Розміри: 5.5
    -41%

    Рукавички жіночі

    199 грн.339 грн.

    Жіночі рукавички - #8042545
     -53%

     Жіночі рукавички

     158 грн.339 грн.